3214W-1-203E
MFR.Part #
3214W-1-203E
JLCPCB Part #
C780198
Package
SMD-3P,4.8x3.5mm
Description
20kΩ 250mW 5 ±10% ±100ppm/℃ SMD-3P,4.8x3.5mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS