3082P-1-500LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3082P-1-500LF
JLCPCB Part #
C5504191
Package
Plugin
Description
10 300mW 50Ω ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS