3082P-1-203
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3082P-1-203
JLCPCB Part #
C6380945
Package
Plugin
Description
10 20kΩ 300mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors