3082P-1-102
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3082P-1-102
JLCPCB Part #
C6055079
Package
Plugin
Description
10 1kΩ 300mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors