3009Y-1-101
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3009Y-1-101
JLCPCB Part #
C6054467
Package
Plugin
Description
100Ω 15 750mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors