3006Y-1-200LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3006Y-1-200LF
JLCPCB Part #
C6054420
Package
Plugin
Description
15 20Ω 750mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS