3006P-1-203
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3006P-1-203
JLCPCB Part #
C5487653
Package
Plugin
Description
15 20kΩ 750mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors