3006P-1-104LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3006P-1-104LF
JLCPCB Part #
C124599
Package
Plugin-3P,6.4x4.8mm
Description
100kΩ 15 750mW ±10% ±100ppm/℃ 插件-3P,6.4x4.8mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS