2300LL-2R7-H-RC
MFR.Part #
2300LL-2R7-H-RC
JLCPCB Part #
C17389116
Package
Plugin,D=32.5mm
Description
2.7uH 29.4A 2mΩ ±20% 插件,D=32.5mm Power Inductors ROHS