2200LL-820-H-RC
MFR.Part #
2200LL-820-H-RC
JLCPCB Part #
C1330014
Package
Plugin,D=27.9mm
Description
24mΩ 7.1A 82uH ±20% 插件,D=27.9mm Power Inductors ROHS