2200LL-221-V-RC
MFR.Part #
2200LL-221-V-RC
JLCPCB Part #
C17283190
Package
Plugin,D=27.9mm
Description
220uH 4.4A 63mΩ ±15% Plugin,D=27.9mm Power Inductors ROHS