2200LL-1R0-H-RC
MFR.Part #
2200LL-1R0-H-RC
JLCPCB Part #
C17185183
Package
Plugin,D=27.9mm
Description
1uH 26.1A 2mΩ ±20% Plugin,D=27.9mm Power Inductors ROHS