2200LL-121-H-RC
MFR.Part #
2200LL-121-H-RC
JLCPCB Part #
C1330012
Package
Plugin,D=27.9mm
Description
120uH 47mΩ 5.1A ±15% 插件,D=27.9mm Power Inductors ROHS