2200LL-100-H-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
2200LL-100-H-RC
JLCPCB Part #
C17607641
Package
Plugin,D=27.9mm
Description
10uH 14.3A 6mΩ ±15% Plugin,D=27.9mm Power Inductors ROHS