2200HT-391-H-RC
MFR.Part #
2200HT-391-H-RC
JLCPCB Part #
C17450424
Package
Plugin,D=24.1mm
Description
190mΩ 390uH 3A ±15% 插件,D=24.1mm Power Inductors ROHS