2200HT-150-V-RC
MFR.Part #
2200HT-150-V-RC
JLCPCB Part #
C17694649
Package
Plugin,D=24.1mm
Description
10.3A 15uH 17mΩ ±15% Plugin,D=24.1mm Power Inductors ROHS