2100LL-820-H-RC
MFR.Part #
2100LL-820-H-RC
JLCPCB Part #
C17572874
Package
Plugin,D=21.8mm
Description
32mΩ 4.6A 82uH ±15% 插件,D=21.8mm Power Inductors ROHS