2100LL-471-H-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
2100LL-471-H-RC
JLCPCB Part #
C1329434
Package
Plugin,D=21.8mm
Description
124mΩ 2.3A 470uH ±15% 插件,D=21.8mm Power Inductors ROHS