2100HT-820-V-RC
MFR.Part #
2100HT-820-V-RC
JLCPCB Part #
C17605119
Package
Plugin,D=21.8mm
Description
4.8A 49mΩ 82uH ±15% Plugin,D=21.8mm Power Inductors ROHS