2100HT-220-H-RC
MFR.Part #
2100HT-220-H-RC
JLCPCB Part #
C1331456
Package
Plugin,D=21.8mm
Description
22uH 26mΩ 6.7A ±15% 插件,D=21.8mm Power Inductors ROHS