1.5SMC22A-Q
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
1.5SMC22A-Q
JLCPCB Part #
C1981612
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@8/20us 18.8V 1uA 23.1V 248.5A@8/20us 39.8V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS