1.5SMBJ24A-H
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
1.5SMBJ24A-H
JLCPCB Part #
C3712027
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 24V 26.7V 38.6A 38.9V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS