1.5SMBJ20A-H
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
1.5SMBJ20A-H
JLCPCB Part #
C3713933
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 20V 22.2V 32.4V 46.3A TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS