1.5SMBJ14A-H
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
1.5SMBJ14A-H
JLCPCB Part #
C3701156
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 14V 15.6V 23.2V 64.7A TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS