1.5SMC10CA
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
1.5SMC10CA
JLCPCB Part #
C1981144
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 10.5V 104.8A 10uA 14.5V 8.55V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS