1.5SMBJ75A
MFR.Part #
1.5SMBJ75A
JLCPCB Part #
C3714531
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 12.4A 121V 1uA 75V 83.3V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS