1.5SMBJ58CA
MFR.Part #
1.5SMBJ58CA
JLCPCB Part #
C3702874
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 16.1A 1uA 58V 64.4V 93.6V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS