1140-820K-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
1140-820K-RC
JLCPCB Part #
C1336558
Package
Plugin,D38.1xL26.2mm
Description
10.9A 23.1A 23mΩ 82uH ±10% 插件,D38.1xL26.2mm Power Inductors ROHS