1140-4R7M-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
1140-4R7M-RC
JLCPCB Part #
C1331354
Package
Plugin,D38.1xL26.2mm
Description
28.1A 3mΩ 4.7uH 80A ±20% 插件,D38.1xL26.2mm Power Inductors ROHS