1130-330K-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
1130-330K-RC
JLCPCB Part #
C1329970
Package
Plugin,D27.9xL21.3mm
Description
13.5A 17mΩ 33uH ±10% 插件,D27.9xL21.3mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS