1120-221K-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
1120-221K-RC
JLCPCB Part #
C1330059
Package
Plugin,D20.6xL21.3mm
Description
150mΩ 2.8A 220uH ±10% 插件,D20.6xL21.3mm Power Inductors ROHS