1120-102K-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
1120-102K-RC
JLCPCB Part #
C1330065
Package
Plugin,D20.6xL21.3mm
Description
1A 1mH 818mΩ ±10% 插件,D20.6xL21.3mm Power Inductors ROHS