SMFJ170A
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
SMFJ170A
JLCPCB Part #
C5125649
Package
SOD-123F
Description
170V 189V 1uA 200W 275V@0.6A 600mA TVS Unidirectional SOD-123F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS