SMDJ43CA
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
SMDJ43CA
JLCPCB Part #
C511917
Package
SMC(DO-214AB)
Description
2uA 3kW@10/1000us 43.2A 43V 47.8V 69.4V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS