SMD1210-010/60N
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
SMD1210-010/60N
JLCPCB Part #
C22366111
Package
1210
Description
-40℃~+85℃ 1.15mm 1.5s 1.5Ω 100mA 10A 15Ω 2.8mm 3.43mm 300mA 600mW 60V 1210 Resettable Fuses ROHS