SMD1210-005/60N
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
SMD1210-005/60N
JLCPCB Part #
C22366110
Package
1210
Description
-40℃~+85℃ 1.15mm 1.5s 10A 150mA 2.8mm 2.8Ω 3.43mm 50mA 50Ω 600mW 60V 1210 Resettable Fuses ROHS