SMCJ85CA
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
SMCJ85CA
JLCPCB Part #
C5125683
Package
SMC(DO-214AB)
Description
1.5kW 11A 137V 1uA 85V 94.4V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS