SMBJ54CA
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
SMBJ54CA
JLCPCB Part #
C383710
Package
DO-214AA(SMB)
Description
1uA 54V 6.9A 600W@10/1000us 60V 87.1V Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS