SMBJ45CA
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
SMBJ45CA
JLCPCB Part #
C5439945
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 45V 50V 600W 72.7V@8.3A 8.3A Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS