SMBJ22CA
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
SMBJ22CA
JLCPCB Part #
C910145
Package
DO-214AA(SMB)
Description
16.9A 1uA 22V 24.4V 35.5V 600W@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS