SMBJ15CA
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
SMBJ15CA
JLCPCB Part #
C151924
Package
DO-214AA(SMB)
Description
15V 18.5V 1uA 24.4V 24.6A@10/1000us 600W@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS