PESD36VS2UT-N
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
PESD36VS2UT-N
JLCPCB Part #
C6165116
Package
SOT-23
Description
12pF 300W@8/20us 36V 45.5V 4A@8/20us 500nA 75V ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 Unidirectional SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS