PESD24VS1UA-N
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
PESD24VS1UA-N
JLCPCB Part #
C5148490
Package
SOD-323
Description
1uA 240W@8/20us 24V 26.7V 30pF 44V 5A@8/20us ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 Unidirectional SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS