PESD12VL2BT-N
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
PESD12VL2BT-N
JLCPCB Part #
C316023
Package
SOT-23
Description
-55℃~+125℃ 100nA 12A@8/20us 12V 13.3V 30pF 350W@8/20us 35V Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS