MBR20100FCT
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
MBR20100FCT
JLCPCB Part #
C22469030
Package
TO-220F
Description
1 Pair Common Cathode 100V 10uA@100V 20A 340A 820mV@10A TO-220F Schottky Diodes ROHS