BZT52C5V1T
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
BZT52C5V1T
JLCPCB Part #
C20612287
Package
SOD-523
Description
1 Independent 200mW 2uA 4.8V~5.4V 480Ω 5.1V 60Ω SOD-523 Zener Diodes ROHS