BZT52C3V3
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
BZT52C3V3
JLCPCB Part #
C266563
Package
SOD-123
Description
1 Independent 3.1V~3.5V 3.3V 500mW 5uA@1V 600Ω 95Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS