BZT52B15S
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
BZT52B15S
JLCPCB Part #
C18199551
Package
SOD-323
Description
1 Independent 100nA@10.5V 14.7V~15.3V 15V 200mW 200Ω 30Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS