BZT52B12S
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
BZT52B12S
JLCPCB Part #
C18199548
Package
SOD-323
Description
1 Independent 100nA 11.76V~12.24V 12V 150Ω 200mW 25Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS