BDFN2C2R51V
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
BDFN2C2R51V
JLCPCB Part #
C6165118
Package
DFN1006
Description
2.5V 200nA 20pF 3.6V 60W@8/20us 8A@8/20us 8V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DFN1006 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS